Інститут екуменічних студій розпочав роботу над створенням підручників з основ християнської етики Друк
Інститут екуменічних студій ініціював роботу над написанням та друком підручників з основ християнської етики. Про це повідомили у прес-службі Українського католицького університету.

Реалізація проекту здійснюється у співпраці з Комісією з питань викладання християнської етики та виховання, яка протягом багатьох років працює при Управлінні освіти та науки Львівської облдержадміністрації. До написання підручників інститут залучає авторів, консультантів, освітян, науковців та священиків різних конфесій.

Першим підручником з основ християнської етики став навчальний посібник для 2 класу загальноосвітніх навчальних закладів Галини Добош видавництва «Світ». Книга отримала назву «Живу і навчаюсь у родині» і забезпечує учням можливість у доступній формі пізнавати основи християнської етики та формувати свою життєву позицію. Це перший підручник з циклу навчально-методичної літератури з християнської етики, роботу над якою розпочав ІЕС. Підручник створено на базі навчальної програми «Основи християнської етики 1-11 класи», затвердженої Міністерством освіти та науки України.

Викладання предмету «Основи християнської етики» передбачає виховання в учнів поваги до совісті, релігійних та світоглядних переконань інших та здатності до співжиття у поліконфесійному українському суспільстві та має екуменічний характер.

«Християнська етика сприяє формуванню в учнів таких чеснот, як любов до ближнього, милосердя, патріотизм. Актуальним є забезпечення і вчителі, і учня підручниками з християнської етики», - зазначає Галина Сохань, канд. філолог. наук, доцент кафедри суспільствознавчої та культурологічної освіти Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, науковий координатор проекту.

Зважаючи на актуальність та потребу викладання предметів духовно-морального спрямування у школах, укладачі та автори не полишатимуть праці над створенням нових навчальних посібників у майбутньому. 

 Львівський портал

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST