У Львові відзначать благодійників 2010 року Друк
У Львові плануються відзначити благодійників області. Відтак у місті розпочався прийом заявок на І Львівський обласний конкурс «Благодійник року – Львівщина 2010». Мета конкурсу – сприяти розвитку благодійництва в Україні, зокрема у Львові та області, а також відзначити благодійні ініціативи.

Про таке 15 листопада на брифінгу повідомив керівник відділу громадського партнерства Львівської міської ради Юрій Лукашевський.

«Хочеться, щоб про благодійні проекти говорили, щоб благодійництво розвивалося. Надіємося, що заявки на участь в конкурсі будуть подавати не тільки ті люди, які надали допомогу, а й ті, які цю допомогу отримали», - зазначив Юрій Лукашевський.

Як повідомив координатор конкурсу Андрій Породко, прийом заявок триватиме з 10 листопада до 10 грудня. Аплікаційну форму можна заповнити на сайті.

Переможців визначатимуть у шести номінаціях: «Благодійник року - Підприємництво» (благодійні ініціативи бізнес-структур), «Благодійник року – Фінансова установа» (благодійні ініціативи бізнес-структур чи організацій, що надають фінансові послуги. Сюди входять банки, інвестиційні фонди, кредитні спілки, страхові компанії тощо), «Благодійник року – Громадська організація» (благодійні ініціативи благодійних та громадських організацій), «Благодійник року – Особиста благодійна ініціатива» (благодійні ініціативи фізичних осіб, які надають фінансові та нефінансові пожертви за власний рахунок), «Благодійник року – Дитяча, юнацька ініціатива» (благодійні ініціативи дитячих колективів, груп), «Благодійник року – Релігійна організація» (благодійні ініціативи від релігійних організацій всіх конфесій).

«Учасником конкурсу може стати будь-хто. До складу журі увійдуть компетентні люди. Імена журі ми поки що не розголошуємо, щоб не виникло корупційних моментів, однак запевняємо, що журі до організаторів конкурсу та до учасників не мають ніякого стосунку. Національний конкурс «Благодійник року» має 15 номінацій, у нас - тільки 6, однак у нас є номінація, яку не має національний конкурс, це – «Благодійник року – Релігійна організація», - зазначив Андрій Породко.

Як запевнив Юрій Лукашевський, обиратимуть переможців також за ефективністю та інноваційністю їхньої допомоги. «Переможці обласного конкурсу отримають грамоту, статуетку. Смішно пропонувати благодійнику гроші за його допомогу. Головне, що до такої людини будуть ставитись з повагою», - додав він.

Zaxid.net

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST