У Львові розпочав діяльність Центр консультування мігрантів Друк
З початку листопада цього року на базі Інформаційного центру з питань українсько-італійської міграції Всеукраїнського благодійного фонду «Запорука» розпочав діяльність Центр консультування мігрантів, який увійшов до мережі таких центрів Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні.

Центри мережі діють у Києві, Тернополі, Харкові, Вінниці, Ужгороді, Одесі.

Розклад роботи центру: щоденно з 10:00 до 17:00, обідня перерва 13:00-14:00, крім вихідних та святкових днів. Телефон: (032)260-07-81.

Діяльність центру спрямована на захист громадян від недобросовісної роботи фірм – посередників; ведення активної пропагандистської діяльності щодо законних шляхів трудової міграції; надання консультації щодо оформлення документів для виїзду за кордон; надання контактів посольств і консульств, а також офіційних установ України, які діють у сфері трудової міграції; надання порад перед виїздом за кордон; наголошення на законному виїзді за кордон і роз’ясненні того, що може чекати людину при нелегальній міграції.

Для підвищення фахового рівня консультанти Львівського центру, які мають досвід роботи з трудовими мігрантами до Італії, членами їх сімей, потенційними мігрантами та реемігрантами, пройшли навчання у тернопільському Центрі консультування мігрантів, де діє всеукраїнська гаряча лінія, а також взяли участь у навчально-практичному семінарі для центрів консультування мігрантів за участю представників посольств та консульств різних країн, міжнародних організацій, органів державної влади України.

Довідково: Інформаційний центр з питань українсько-італійської міграції діє з травня ц.р. за адресою: м.Львів, вул. Івана Франка, 15. У центрі можна отримати юридичну, психологічну підтримку, порозмовляти з родичами в Італії за допомогою відеозв’язку (програма Skype). Аналогічний партнерський центр діє в Італії за адресою: Milano, via Bazzini, 4.

 ВБФ «Запорука»

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST