У центрі обслуговування абонентів “Київстару” відкрили виставчу робіт незрячих дітей Друк
В оновленому Центрі обслуговування абонентів «Київстар», що на вул. Валовій у Львові, розпочала свою роботу виставка художніх робіт дітей з вадами зору – учнів Львівської середньої загальноосвітньої спеціальної школи-інтернату для сліпих дітей.

Як зазначено у повідомленні компанії, виставку приурочено до Міжнародного дня Білої тростини, який відзначається в листопаді. 

«Цього року в своїй доброчинній діяльності «Київстар» зосередився на допомозі сліпим дітям. У вересні наша компанія подарувала Львівській спеціальній школі-інтернату для сліпих дітей мультимедійний клас із спеціальними програмами, які дають змогу незрячим використовувати комп’ютери та Інтернет. Сьогодні, представляючи оновлений центр обслуговування абонентів, ми надаємо змогу учням школи продемонструвати своє сприйняття світу, а також привертаємо увагу до проблем незрячих дітей” - зазначив директор філії «Київстар» у Львові Олександр Корецький.    

Виставку організовано в рамках загальнонаціональної благодійної ініціативи «Для людей, для країни», яка вже сьомий рік системно допомагає людям з особливими потребами, дітям-сиротам, самотнім літнім людям і ветеранам. Мета ініціативи - допомогти людям з функціональними обмеженнями інтегруватися в суспільне життя, сприяти наданню їм більш широких можливостей для розвитку та соціалізації.

 Львівський портал

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST