На Львівщині оголосили конкурс плакатів на тему ВІЛ/СНІДу Друк
До Всесвітньо дня боротьби з ВІЛ/СНІДом, що відзначається 1 грудня, управління у справах сім`ї та молоді ЛОДА спільно з КВК Львівський Палац мистецтв та ГО «WIZ-ART» оголошують конкурс плакатів на тему профілактики ВІЛ/СНІДу та формування здорового способу життя у молоді

Метою заходу є підтримка здорового способу життя та профілактика ЗПСШ (захворювань, що передаються статевим шляхом) серед молоді Львівської області.

Натомість завданням заходу є привернення уваги молоді до поширення ВІЛ/Сніду у світі  завдяки показу сучасних короткометражних фільмів та соціальних рекламних роликів на цю тему з різних країн від ГО «WIZ-ART». Також залучити глядачів до вивчення інформації про шляхи передачі ВІЛ/СНІД через конкурси та завдяки інформаційним буклетам. Наприклад, вхід на показ безкоштовний, якщо людина дає вірну відповідь на питання про шляхи поширення ЗПСШ. А також мотивація молодих митців створювати картини та плакати на тематику поширення ВІЛ-Сніду.

Варіанти плакатів на електронних носіях потрібно заносити у Палац мистецтв або за електронною адресою  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду до 25 листопада. А вже 1 грудня о 16 год. відбудеться відкриття виставки плакатів анти-СНІД.

Окрім того, 1 грудня о 12:00; о 14:00; 18:00 та 20:00 год. відбудеться показ короткометражних фільмів та соціальних рекламних роликів на цю тему з різних країн від ГО «WIZ-ART». 

 Львівський портал

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST