Cтуденти протестуватимуть проти комерціалізації освіти Друк
11 листопада, в Україні студенти вийдуть на акцію за доступну і якісну освіту. Вони висловлять протест проти спроб комерціалізації освіти, а також висунуть цілу низку позитивних вимог. Демонстрація у Києві почнеться о 16:00 з пл. Перемоги, звідки студенти пройдуть маршем до Міносвіти.

Акція солідарності за участі інших студентських та молодіжних організацій відбудеться в Хмельницькому та планується у Львові, Ужгороді та Сімферополі. Про солідарність із акцією заявила молодь Кіровограда, Донецька, Івано-Франківська, Житомира, Дніпропетровська, Рівне, Дубно, Кам'янець-Подільська, Одеси, Харкова та Вінниці, повідомили у прес-службі профспілки "Пряма дія".

Організаторами акції в Києві виступили Незалежна студентська профспілка "Пряма дія" та Київський осередок Всеукраїнської молодіжної організації "Фундація регіональних ініціатив" (ФРІ).

Нагадаємо, що студентські протести проти платних послуг на початку жовтня зібрали по всій країні більше 20 тис. студентів. У 14 містах відбулися широкомасштабні акції. Студенти піднялися спільно проти соціальних утисків влади. 

 Zaxid.net

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST