У Львові відбудеться тиждень Інтернет-технологій Друк
За підтримки Львівської міської ради провідні ІТ-спеціалісти міста протягом листопада будуть проводити Інтернет-форуми, конкурси, навчання та олімпіади в рамках «Тижня Інтернет-технологій у Львові». Участь у проекті візьмуть Lviv StartUp Club, Decoded, Eleks, SoftServe.

 

Серед запланованих заходів – представлення «Електронного урядування» від Eleks та SoftServe, Інтернет-форуму 2010 «іCamp» від Lviv StartUp Club, різноманітні олімпіади та конкурси на розробку штучного інтелекту, на виготовлення євробота у 9 містах України, дитяча та доросла ліга Олімпіади з продукування мобільних пристроїв від Decoded.

Інтернет-форуму 2010 «іCamp», організатором якого є Lviv StartUp Club та інтернет-агентство AdPrime, відбудеться 27 листопада у готелі «Супутник» (вул. Кн. Ольги, 118).

 

«іCamp» складатиметься з 9 секцій та 4 потоків: 1 потік – Інтернет-бізнес (секції: інтернет-маркетинг, інтернет-бізнес), 2 потік – Інтернет для бізнесу (секції: інтернет для бізнесу, електронна комерція), 3 потік – Інтернет-суспільство (секції: інтернет-журналістика (Blogcamp), електронне суспільство; міні-секція: нестандартні методи просування), 4 потік – Інтернет-технології (секція: інтернет-технології; міні-секції: соціальні мережі, бізнес для web-студій).

Також упродовж дня відбуватимуться презентації стартапів (інтернет-проектів) та круглі столи.

Довідка: Докладніша інформація про Інтернет-форум 2010 «іCamp» – на сайті http://icamp.lviv.ua. Зареєструватись можна на http://icamp.lviv.ua/register, або за тел. (097)1435332. Акредитація журналістів – за тел. (097)8609050.

 

 

 

 

 Львівська міська рада

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST