Конкурс заявок на фінансування від громадських організацій (Фонд Демократії ООН) Друк
Фонд Демократії Організації Об'єднаних Націй оголошує конкурс заявок на фінансування від громадських організацій з пропагування та підтримки демократії.

Проектні пропозиції можуть бути представлені в електронному вигляді до 31 грудня 2010 року на сайті.

Кандидати можуть знайти керівні принципи, актуальні питання та рекомендації з досвіду проведення попередніх конкурсів заявок за цим посиланням. Усім, хто планує подати заявку, рекомендовано відвідати цю сторінку якомога швидше, щоби ознайомитися з умовами участі.

До участі приймаються заявки англійською чи французькою мовами.

Фонд Демократії Організації Об'єднаних Націй (ФДООН) підтримує проекти, які посилюють голос громадянського суспільства, пропагують права людини та заохочують участь усіх груп суспільства у розбудові демократії. Переважна більшість коштів ФДООН спрямовується на фінансування діяльності місцевих організацій громадянського суспільства як на перехідному етапі, так і на етапі консолідації демократії. Таким чином, ФДООН відіграє особливу новаторську роль, доповнюючи більш традиційну діяльність ООН щодо співпраці з урядами - з метою зміцнення демократичного управління в світі.

Конкурс відбувається вп’яте. ФДООН надає переможцям конкурсу гранти сумою до 500 000 доларів США на проект. Під час попередніх чотирьох конкурсів ФДООН підтримав більш ніж 330 проектів у 115 країнах загальною сумою 93 мільйони доларів США.

Заявки проходять суворий процес відбору, й лише 3 відсотки заявок отримують фінансування.

Проекти мають бути розраховані на 2 роки та підпадати під один з шести напрямків:
· Розвиток суспільства
· Забезпечення законності і прав людини
· Інструменти для демократизації
· Участь жінок
· Участь молоді
· Участь ЗМІ

Для отримання додаткової інформації просимо звертатись безпосередньо у Фонд Демократії ООН: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .
 

 Портал "Громадський простір"

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST