У Львові оголосили конкурс різдвяних листівок Друк
У Львові вже втретє оголосили конкурс вітальних листівок «Різдвяна пошта». У конкурсі можуть взяти участь діти Львівщини віком від 6 до 18 років. Роботи приймають до 3 грудня. Завданням конкурсу є розвинути естетичні смаки дітей, зберегти традиції образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва.

У грудні авторів кращих робіт відзначатимуть дипломами та подарунками.

Діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, інтернатні заклади, дитячі будинки, реабілітаційні центри, дитячі будинки сімейного типу та прийомні сім’ї міста Львова для того, щоб їхні вихованці могли взяти участь у конкурсі, мають можливість отримати картон, кольоровий папір та фурнітуру (бісер, стеклярус, смужки). Його безкоштовно надасть відділ соціальної роботи Личаківської районної адміністрації.

"Щороку завдяки акції "Різдвяна пошта" привітання отримують близько 200 громадян: представників влади, меценатів, відомих діячів у галузях політики, культури з Різдвом Христовим та Новим роком. Авторські листівки надсилали поштою та вручали особисто. Також ми вітаємо зі святами клієнтів Центру з числа багатодітних і малозабезпечених сімей, молоді з особливими потребами, дітей-сиріт та дитячі будинки сімейного типу, прийомні сім’ї. Різдвяні листівки для всіх стають приємною несподіванкою", - каже начальник відділу соціальної роботи Личаківського району Наталія Клапатюк.

Вимоги щодо участі в конкурсі:

• листівка повинна відображати тематику конкурсу;
• листівка повинна бути святковою та оригінальною;
• виконання робіт на картонному папері.

Організатори конкурсу залишають за собою право використовувати листівки у проведенні виставок, ярмарків, а також для привітань відомих діячів у галузях політики, культури та меценатів з обов’язковим посиланням на автора роботи.

Роботи приймає відділ соціальної роботи Личаківського району (особисто або поштою) до 3 грудня 2010 року за адресою: м. Львів, Личаківська района адміністрація, вул. К. Левицького, 67, к. 416, 417. На конвертах треба зазначити прізвище, ім’я, дату народження, контактний телефон та адресу.
 

 Zaxid.net

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST