У Львові обговорили інноваційний розвиток транскордоння Друк
У Львові відбувся круглий стіл на тему: «Співпраця Україна – ЄС: модель інноваційного розвитку транскордонних регіонів».

В ході засідання заступник голови Львівської ОДА Геннадій Дмитренко наголосив, що для області питання поглиблення транскордонного співробітництва є надзвичайно актуальним.

Г. Дмитренко зазначив, що Україна могла би запозичити європейський досвід в питанні інноваційного розвитку транскордонних регіонів.

«Ми знаємо, що європейська модель є плановою і системною. У більшості випадках, саме завдяки такому підходу досягається надзвичайно позитивний результат», - наголосив заступник голови ЛОДА.

На його думку, проведення заходів за участі науковців та представників влади  дозволить прискорити розробку і впровадження відповідної методики.

«Проведення таких заходів є надзвичайно актуальним, оскільки саме консолідація влади і науковців дозволить прискорити впровадження тих механізмів, завдяки яким ми зможемо і створити інноваційну модель, і поглибити транскордонне співробітництво», - підкреслив Г. Дмитренко. 

 Львівський портал

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST