Конкурс тренерів у проект «Правова країна» Друк
Проект «Доступ до правосуддя та правової обізнаності в Україні «Правова країна» оголошує конкурс серед професійних тренерів для проведення тренінгів для адвокасі НУО та студентських юридичних клінік, що здійснюють правову діяльність та є учасниками трьох коаліцій проекту у сфері охорони здоров’я, захисту прав власності та трудових відносин.

Загальний огляд проекту

Проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Доступ до правосуддя та правової обізнаності в Україні «Правова країна» розрахований на чотири роки та виконується компанією Менеджмент Сістемc Інтернешнл (МSI) у партнерстві з українськими юридичними компаніями, НУО, професійними юридичними спілками та студентськими юридичними клініками. Проект «Правова країна» покращуватиме доступ до правосуддя в Україні шляхом:

 • створення життєздатних загальнонаціональних мереж правових адвокасі організацій, що надають правові послуги громадянам у специфічних областях права, використання результатів діяльності цих організацій для здійснення національних реформ та розширення доступу до правосуддя;
 • посилення спроможності правових адвокасі організацій щодо ефективного представлення інтересів громадян; та
 • розвитку партнерства та залучення приватних ресурсів для розширення та посилення зусиль проекту, спрямованих на розвиток системи надання безоплатних юридичних послуг (pro bono).

Реалізація завдань проекту буде досягнута шляхом проведення навчання представників адвокасі організацій-членів коаліцій проекту під час тренінгів із вдосконалення знань та навичок щодо здійснення громадського представництва найменш захищених верств населення, впровадження інформаційних правових кампаній про наявні правові послуги, використання механізмів здійснення реформ у визначених сферах права, посилення організаційного менеджменту організацій-членів коаліцій та коаліцій в цілому, розбудови тематичних коаліцій для поширення досвіду, збору та популяризації кращих практик діяльності адвокасі НУО та студентських юридичних клінік у визначених проектом сферах, проведення спільних заходів.

Метою конкурсу є відбір кандидатів, які складуть команду професійних тренерів-консультантів, спеціалістів з питань проведення ефективних кампаній з представництва та захисту громадських інтересів та інформаційних кампаній, розвитку партнерства та розбудови коаліцій, а також організаційного менеджменту. Ця команда буде забезпечувати виконання навчального компоненту протягом всього терміну реалізації Проекту.

Цільовою групою навчання будуть адвокасі НУО та студентські юридичні клініки, що є членами тематичних коаліцій проекту. Тренерам буде запропоновано розробити тренінгові курси, які повинні включати цілі та завдання, робочі плани, навчальні та роздаткові матеріали.

Тренінгові курси мають включати наступні теми (але не обмежуватися переліченими):

 • інформаційні кампанії;
 • представлення та захист інтересів громадян;
 • розвиток партнерства та розбудова коаліцій;
 • участь громадськості у процесах формування державної (місцевої) політики; ведення ефективних переговорів;
 • вирішення конфліктів;
 • медіація та посередництво.

Передбачається, що одночасно з проведенням тренінгів тренери будуть надавати консультативну підтримку організаціям-членам коаліцій.

Вимоги до кандидатів

Кандидати до команди тренерів проекту будуть відібрані на конкурсних засадах. Зацікавленим кандидатам необхідно подати документи, які продемонструють:

 • Спроможність виконувати завдання проекту «Правова країна»;
 • Відповідну професійну кваліфікацію в наступних галузях: громадянське суспільство та організаційний розвиток ОГС, розвиток партнерства та розбудова коаліцій, представлення та захист інтересів громадян, основи лобіювання, механізми залучення громадськості до формування політики на національному та місцевому рівнях, проведення інформаційних кампаній тощо;
 • Досвід проведення тренінгів на тему інформаційних кампаній та кампаній громадського представництва протягом останніх 3-х років;
 • Досвід надання консультативної підтримки протягом останніх 3-х років;
 • Контакти не менше ніж 3 осіб, які можуть підтвердити кваліфікацію та надати рекомендації;
 • Контактну інформацію (поштова та електронна адреси, телефон);
 • Очікуваний гонорар за один день роботи (який повинен залишитись незмінним після відбору тренера до команди).

Переможці будуть поінформовані про результати конкурсу.

Термін участі у проекті «Правова країна»: травень 2014 року.

Останній термін подання документів: 11 листопада 2010 року, 17:00.

Адреса для подання заявок: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Оксана Тропман, спеціаліст з роботи з НУО. Телефон для довідок: (044) 234-8179. 

 ngo.donetsk.ua

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST