Прагнеш змін? Стань волонтером ООН! (16 листопада, Львів) Друк
Більше інформації про це можна отримати 16 листопада у м.Львів. Чи замислювались ви над тим, щоб застосувавати свої особистісні та професійні навички на допомогу ООН, з метою сприяння миру та покращення життя у світі?

Будучи волонтером ООН, ви отримаєте чудову можливість здійснити зміни – не лише у власному житті, а й у житті найбідніших людей планети. Кожного року 7500 добровольців ООН виконують цінну роль у більш ніж 120 країнах.

Волонтерство надасть вам неоціненний професійний досвід, багато спогадів, та цілком новий погляд на життя.

Хочете дізнатись про умови реєстрації? Що очікується від вас? Які переваги та винагороди ви отримаєте від даної програми? Якщо ви прагнете відповіді на дані запитання, то ця зустріч саме для вас!

На даний момент, більш ніж 40 українців входять до складу Волонтери ООН та надають свої допомогу у таких сферах, як: медицина, екологія, соціальна робота, політологія, фінансовий менеджмент, інженерія, транспортування та інші. Тут ви можете знайти цікаві історії.

Тут працюють як національні, так і міжнародні добровольці, які виконують свою місію в Україні, про це ви можете прочитати тут.

Або ж ви можете отримати інформацію із щорічних звітів волонтерів ООН.

Немає значення, чи ви нещодавній випускник навчального закладу, який прагне отримати додатковий досвід закордоном чи професіонал з багаторічним досвідом роботи, для вас є багато можливостей, багато людей та країн потребують вашої допомоги.

Інформаційна зустріч програми Волонтери ООН відбудеться 16 листопада 2010р. з 18.30 до 19.30, в Українському Католицькому Університеті ( вул.Хуторівка 35-А, м. Львів). Під час зустрічі ви отримаєте можливість дізнатись більше про ініціативи програми волонтерства ООН в Україні; дізнатись, як стати державним та міжнародним добровольцем ООН; послухати історії про діяльність волонтерів та отримати відповіді на власні запитання. Робочою мовою зустрічі буде англійська.

Для реєстрації, заповніть аплікаційну форму до 11 листопада 2010р. Кількість місць обмежена. 

 Портал "Громадський простір"

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST