ІІІ Ярмарок інституційного розвитку Друк

18 листопада 2010 року у Києві відбудеться щорічний Ярмарок інституційного розвитку, під час якого 30 провідних інфраструктурних організацій презентуватимуть актуальні послуги з посилення інституційної спроможності громадського сектору. В Ярмарку візьме участь більше 150 представників громадянського суспільства, які зацікавленні у посиленні впливу ІГС на зміни в Україні.

 
Ярмарок інституційного розвитку організовує Ресурсний центр ГУРТ в рамках проекту “Розвиток спроможності ІГС реформувати Україну”, що реалізується в межах програми «Об’єднуємося заради реформ (UNITER)», що фінансується Агентством США з Міжнародного Розвитку (USAID) та виконується Pact, Inc.

Мета цьогорічного Ярмарку - привернути увагу інститутів громадянського суспільства України до культури організаційного розвитку шляхом представлення нових тренінгових послуг, суспільних інновацій та громадських ініціатив.

Програма Ярмарку

Формат Ярмарку

Навідміну від минулорічного Ярмарку, цьогоріч планується виставка-презентація вже 30 провайдерів послуг, а також проведення паралельних заходів – презентацій, майстер-класів, експертних тематичних дискусій щодо окремих аспектів організаційного розвитку.  

Під час виставки-презентації будуть представлені послуги для ІГС з таких тем:
  • Фандрейзинг
  • Ефективна комунікація
  • Адвокасі
  • Волонтерство/управління персоналом
  • Менеджмент проектів

Презентація провайдерів складатиметься з:

  • індивідуальних показів у презентаційних боксах, презентації у форматі PowerPoint;
  • участі представників провайдерських організацій у дискусіях з вищезазначених тематик;
  • організації конкурсів серед провайдерів.

Паралельно з виставкою-презентацією будуть відбуватись презентації, майстер-класи.

Спеціальний гість Ярмарку

Йохен Тьопфер (Німеччина) - експерт з інституційного розвитку та розвитку спроможності організацій з 15-річним досвідом, один з співзасновників тренінгової асоціації GITG, представник Future Search Network.

Йохен Тьопфер модеруватиме паралельні заходи під час Ярмарку, а також презентує останні новинки з сфери інституційного розвитку.

Більше про Йохена можна дізнатись у його профайлі на Linked In.

УВАГА! Для читачів порталу ГУРТ, які не змогли взяти участь у Ярмарку, але зацікавлені в отримані ексклюзивної інформації з перших уст, буде забезпечено інтерактивну онлайн-трансляцію Ярмарку.

Місце проведення: Міжнародний виставковий центр (Броварський пр., 15)

Фото: www.undp.org.ua

 

РЦ "Гурт"

 

 

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST