Творчий центр ТЦК оголошує набір до Школи тренерів ТЦК Друк
Школа тренерів (1 рівень) проводитиметься 27 листопада – 1 грудня 2010 року у місті Київ. Навчальна програма 1 рівня розрахована на  тренерів-початківців, або тих, хто лише планує розпочати свою тренерську кар'єру.

Програма навчання. Мета Школи тренерів ТЦК І рівня – надання базових знань та формування навичок з планування та проведення тренінгів для дорослої аудиторії. Протягом п'яти днів будуть висвітлені наступні теми: характерні особливості ефективного навчання дорослих, творчі методи підтримки інтересу під час навчання, тренерські техніки та методики для роботи з аудиторією, типи слухачів, методи роботи з «важкими» слухачами, розробка тренінгу, етапи проведення навчальних сесій, мотивація учасників тренінгу, особливості роботи тренерів в парі, етичні норми, оцінка та моніторинг тренінгового процесу. Під час навчання учасники отримають можливість попрактикуватися в розробці та проведення окремих тренінгових сесій.

За результатами навчання учасники зможуть розробити та змістовно наповнити власний тренінговий модуль, самостійно застосовувати прийоми роботи з різними групами слухачів, мотивування учасників тренінгу, вмітимуть виявити потреби учасників тренінгу та оцінити результативність проведеного тренінгу.

Умови навчання в Школі тренерів. Пройти навчання в Школі можуть усі бажаючі, хто надішле в ТЦК відповідну анкету-заявку та внесе благодійний внесок на організацію й проведення Школи тренерів у розмірі 850 грн. Заповнену анкету-заявку треба надіслати до 19 листопада 2010 року в Творчий центр ТЦК:

  • електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
  • факсом на номер 0 44 574 64 13 (до уваги Анастасії Гернеги)

Після отримання офіційного запрошення претендент має перерахувати до 23 листопада 2010 року на банківський розрахунковий рахунок Творчого центру ТЦК відповідну благодійну пожертву. Творчий центр ТЦК забезпечує учасників відповідними навчальними матеріалами, канцелярським обладнанням, харчуванням під час кава-пауз, інформацією про варіанти пошуку місця проживання та харчування.

Витрати на проїзд, проживання та харчування під час Школи тренерів учасники покривають самостійно.

Після успішного завершення навчання, кожен учасник зможе отримати відповідний сертифікат слухача Школи тренерів ТЦК.

Можливості для отримання фінансової допомоги для навчання в Школі тренерів. Якщо, Ви є активістом чи працівником української організації громадянського суспільства, то можете скористатися можливостями та допомогою, які пропонує Програма «Об'єднуємося заради реформ» (UNITER). Детальну інформацію про це можна знайти на веб-сторінці: http://uniter.org.ua/ua/index.html

Для отримання додаткової інформації з питань навчання в Школі тренерів звертайтеся до менеджера проектів ТЦК Анастасії Гернеги: телефон 044 574 6411, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  

 Творчий центр «ТЦК»

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST