У Львові пройде соціальний проект «Я не один...» на підтримку хворих дітей Друк
28–31 жовтня у Львові в межах Lviv Fashion Week у Львові пройде соціальний проект «Я не один…», спрямований на висвітлення проблеми хворих дитей як однієї з найбільших проблем суспільства. Про це 28 жовтня на прес-конференції повідомив співорганізатор проекту Андрій Породко.

За його словами, проект матиме кілька етапів, серед них - проведення благочинного показу «Я не один…» 31 жовтня у виставковому центрі «Шувар-Експо» у межах Lviv Fashion Week.

«Показ відбуватиметься в театральній постановці. Діти презентуватимуть індивідуальні піжами. Але суть не в самому показі, а в приверненні уваги до проблем хворої дитини як такої, а також до благодійності», - розповів співорганізатор Олександр Єгоров.

Окрім цього організатори будуть розповсюджувати сірникові коробки у місцях масового скупчення людей. У коробці – два сірники, один з яких спалений. На коробці зображення хворої дитини та підпис «Я не один». З іншого боку коробки заклик «Врятуй життя!». Інформацію про проект можна дізнатися на інтернет-сторінці «Я не один...».

За словами Андрія Породка, також відбудеться благочинна виставка – аукціон. Протягом всього часу проведення Lviv Fashion Week у холі виставкового центру «Шувар-Експо», що по вул. Хуторівка, 4б, проходитиме фотовиставка «Я не один…» та виставка картин, намальованих дітьми, хворими на онкологічні захворювання, та заслуженими художниками України Дмитром Гунцом та Тамарою Волошенко. «Поруч із картинами висітиме чистий аркуш для тих, хто має бажання придбати ці полотна. Список буде формуватися у спеціальному вигляді аукціону — потенційний покупець пише своє ім’я та ціну, кожен наступний вказує своє ім’я і ціну, вищу за попередню. Власником картини стане та людина, чиє ім’я в списку є останнім, а ціна найвища», - зазначив Андрій Породко.

Виручені кошти будуть передані на потреби дітей з онкологічними захворюваннями та на закупівлю операційного ліжка у Центр дитячої ендоскопічної хірургії та хірургії новонароджених.

Благочинні внески можна зробити наступним чином:

1. Готівкою, в холі виставкового центру «Шувар-Експо» в період з 29-31 жовтня (буде встановлена опломбована урна для збору коштів, яка буде відкрита 31 жовтня в присутності ЗМІ).

2. По перерахунку: р/р 26055000735477, ЄДРПОУ 36545349, МФО 322001, ПАТ «УНІВЕРСАЛ-БАНК», м.Київ, Отримувач: ГО «САМІ», призначення: Соціальний проект «Я не один»
 

 Zaxid.net

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST