У Львові відзначать 92-річницю від створення ЗУНР Друк
Протягом цих вихідних у Львові відбудеться ціла низка заходів присвячених 92-річниці від дня створення Західноукраїнської Народної Республіки. 

Проект реалізовується завдяки Інституту Екуменічних Студій Українського Католицького Університету.

Також 30 жовтня на Личаківському цвинтарі відбудеться перепоховання родини Ребетів, а 1 листопада відзначать річницю смерті Андрея Шептицького. Заходи відбудуться в рамках святкування 92-річниці від дня створення Західноукраїнської Народної Республіки, яке проходитиме в місті з 30 жовтня до 4 листопада.

30 жовтня та 1 листопада львівські пластуни відзначать 92 річницю Листопадового чину. Акція буде тривати в декілька етапів. Перший етап буде відбуватися в суботу, 30 жовтня. Цього дня пластуни віком 14-18 років спробують відтворити події 1918 року. Така інсценізація буде проходити в центральній частині міста та триватиме декілька годин.

Наступний етап відбудеться вже 1 листопада та розпочнеться о 7.00 ранку традиційним підняттям прапора на Львівській ратуші. Окрім цього на південній та західній стороні площі Ринок буде вибудуваний живий напис «ЗУНР» та «1918». Після цього в інсценізації подій 1918 року зможуть взяти і молодші пластуни. Головною метою створення квесту для них є зацікавлення українською історією та розповідь про неї в цікавій формі.

Вшанування пам’яті героїв Листопадового Чину продовжиться традиційним живим ланцюгом по вулиці Листопадового Чину. Після цього від пам’ятника І.Франка буде здійснений вимарш до Личаківського кладовища. Завдяки вимаршу львівські пластуни спробують нагадати львів’янам про події 1918 року та закликати до вшанування Героїв України.

4 листопада з 15.00 до 16.30 у лісопарку довкола Цитаделі відтворять віськово-історичне дійство – бій за Цитадель між Січовими Стрільцям та польським військом. Організатором цього заходу є товариство «Пам'ять».

1 листопада у Львівському будинку органної та камерної  музики (вул. Бандери, 8) о 18.30 год. буде проходити концерт, присвячений річниці смерті митрополита Андрея Шептицького. У концерті візьмуть участь ансамбль солістів «Львівські зорі» духовно-мистецького центру «Львів», хор «Херувими» церкви святого Онуфрія та Львівський муніципальний хор «Гомін». Також під час концерту буде проходити трансляція уривків з кінофільму про митрополита Андрея Шептицького. 

 Львівська міська рада

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST