Студенти презентували 22 проекти розвитку Львова Друк
У Львові у межах конкурсу «Перший крок», організованого за підтримки відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні, відбулася презентація 22 студентських проектів, спрямованих на розвиток Львова.

За словами керівника проекту Галини Бурдун, із великої кількості студентських пропозицій чи просто окремих ідей для розвитку Львова, було обрано лише ті, котрі сконсолідували ідеї з реальними пропозиціями і планом дій та чітким баченням кінцевого результату.

Мета конкурсу – привернути увагу спонсорів, які б могли профінансувати реалізацію представлених проектів.

Учасники конкурсу презентували 22 проекти, з різних напрямків розвитку Львова та його інфраструктури які погодили організатори конкурсу. Серед них були такі, що потребують значних сум для реалізації, як от проект "Покращення системи пасажирських перевезень", основним пунктом якого є запровадження проїзних карток для маршрутних автобусів, на що потрібно близько 250 тис. грн. Але були і такі, які майже не потребували фінансування. Наприклад проект "Книга має ноги. Читай і відпускай", що має на меті популяризувати у Львові європейську традицію буккросингу – своєрідного обміну книгами.

Також пропонуються проекти зі створення притулків для тварин, музико-терапевтичного центру для людей з особливими потребами, проект вивчення англійської мови для волонтерів, дитячого малюнку на вулицях міста, архітектурний проект "WELCOME LVIV", що передбачає конструювання на Високому замку відповідного напису, схожого на напис "HOLLYWOOD".

Більшість керівників проектів усі фінансові витрати покладають на ймовірних спонсорів або на міську владу. Проблема в тому, що саме без грошової підтримки проекти, попри їх користь та креативність поки що залишаються реалізованими лише на папері. 

 Zaxid.net

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST