Львів підтримує творчі колективи Друк
Львівська міська рада надає фінансову підтримку мистецьким колективам. У Львові завершився конкурс надання фінансової підтримки творчим колективам.

Такий конкурс місто проводить з метою ефективного та раціонального використання коштів на підтримку творчих колективів, які передбачені у міському бюджеті на цей рік.

"Такий конкурс в місті проводиться вперше. Пріоритетом у виборі переможців серед творчих колективів є пропозиції щодо участі у заходах: Великодні свята, День міста Львова, День Конституції, День Незалежності України, фольклорні свята, Міжнародний день музеїв тощо. Конкурс проводиться з метою розвитку мистецтва. Управління культури і туризму укладатиме з переможцями конкурсу договори та надаватиме фінансову підтримку на один бюджетний рік" (коментар начальника управління культури ЛМР А.Вороновського).

Відтак, конкурсна комісія визначила п’ять переможців конкурсу, а саме: духовий оркестр «Сурми Галичини», оркестр INSO-Львів, ГО «Духовно-мистецький центр «Львів», ЛМГО культурно-мистецьке об’єднання «Галичина» та дитячий театр танцю «Левеня».

Для підтримки творчих колективів у міському бюджеті передбачено 800,0 тис. грн. Прийняте положення про надання фінансової підтримки громадським організаціям на реалізацію соціально-культурних проектів передбачає покриття видатків на послуги зв’язку, відрядження, оренду приміщень, витрати на заробітну плану, озвучення, друковану продукцію, запис та випуск аудіо та відеопродукції.

Фінансова підтримка надаватиметься після затвердження звіту про виконану роботу, підписання акту виконаних робіт за місяць. Кошти для колективів перераховуватимуться на рахунки в органах Державного казначейства.

Загалом з міського бюджету на підтримку мистецьких колективів передбачено 700 тис. грн. 

 Львівська міська рада

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST