Новий проект «Розвиток потенціалу бізнес асоціацій в Україні» Друк
CIPE Україна розпочинає проект «Розвиток потенціалу бізнес асоціацій в Україні». Основними складовими проекту є освітня програма та грантова підтримка.

Освітня програма «Управління громадськими організаціями» розроблена для керівного складу українських організацій, що є об’єднаннями компаній та підприємців та працюють у різних напрямках діяльності (промисловість, торгівля, будівництво, сільське господарство, наука, техніка, дослідження, жіночі спілки та об’єднання молоді, тощо).

1) Участь в освітній програмі є безкоштовною та усі витрати, пов’язані з проектом, для українських громадських організацій сплачуються організаторами.
2) Після закінчення освітньої програми для організації, представники яких пройшли навчання та отримали сертифікати, відкривається грантова лінія на проведення спеціальних проектів.
3) Під час презентацій програми у Вашій області представники громадських організацій будуть також ознайомлені з можливостями безкоштовного оновлення програмного забезпечення для комп’ютерів своїх організацій.

Будь ласка, дивиться у приєднаних файлах деталі освітньої програми та календар заходів. Для того, щоб взяти участь у програмі та направити представника своєї організації, потрібно зв’язатися з організаторами та надіслати анкету учасника.

Завантажити: анкета учасника, інформація про проект, інформація про проект (рос.)

 Фонд розвитку громадських організацій “Західноукраїнський ресурсний центр” (ЗУРЦ)

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST