Підтримка ініціатив із підвищення рівня обізнаності щодо питань толерантності в Україні Друк
Американська асоціація юристів Ініціатива з верховенства права в рамках «Програми по боротьбі з ксенофобією і расизмом в Україні» оголошує конкурс грантів у підтримку ініціатив із підвищення рівня обізнаності громадськості щодо питань толерантності, різноманітності та недискримінації в Україні.

З 1992 року ABA ROLI надає в Україні підтримку програмам, спрямованим на правову реформу, реформування вищої юридичної освіти, розвиток юридичних клінік, реформування судової системи, протидію торгівлі людьми, надання безоплатної правової допомоги, боротьбу з корупцією, та захист прав людини.

Мета конкурсу – сприяння ініціативам студентських організацій / асоціації у сфері підвищення рівня обізнаності громадськості щодо питань толерантності до представників етнічних та меншинних груп населення. Проекти мають включати заходи неприбуткового характеру, які стосуються молоді та неформальної освіти.

З огляду на це, прийнятні проекти пропозиції можуть включати такі види діяльності:

 • створення і діяльність студентських дискусійних груп та університетських етнічних організацій;
 • створення та інформаційна підтримка тематичної групи у соціальній мережі;
 • розробка і проведення інформаційно-освітніх програм з питань культурної різноманітності на базі вищих освітніх закладів і студентських об’єднань з метою виховання поваги до культурної різноманітності та толерантності, у т. ч. проведення таких заходів як культурні фестивалі, художні виставки, студентські/громадські форуми та відповідні програми з інформування;
 • розробка механізмів для налагодження постійної співпраці або створення постійного комітету у складі представників місцевих правоохоронних органів, студентських об’єднань та етнічних і меншинних груп населення на базі вищих навчальних закладів для покращання процесів координації та передачі інформації про повідомлені факти насильства або переслідування.

Цей перелік не є вичерпним. Заявки мають відповідати таким вимогам:

 • заходи проекту повинні безпосередньо бути спрямованими на поширення ідеї толерантності, різноманітності та недискримінації.
 • Проект повинен передбачати розробку і проведенні інформаційно-освітніх програм з питань культурної різноманітності на базі вищих освітніх закладів, студмістечок і студентських об’єднань.
 • Проектні пропозиції мають включати інформацію щодо проявів расизму і ксенофобії в регіонах, де працює організація.
 • Окрім звичайного програмного звітування проектні пропозиції мають передбачати звітування у формі інформації в нових медіа, що постійно оновлюється і відображає усі заходи, що проводяться організацією в рамках проекту.
 • Заявники повинні бути зареєстрованими неприбутковими недержавними організаціями згідно чинного українського законодавства (гранти не будуть надаватися прибутковим організаціям, політичним партіям та фізичним особам).
 • Заявники повинні бути прямими виконавцями проекту, а не посередниками від імені інших організацій.

Всього буде відібрано 3 студентські організації. Відбір організацій залежатиме від вагомості надісланих пропозицій, заснованих на зрозумілих критеріях, таких як організаційна спроможність, стратегія довгострокового стійкого розвитку і т.ін.

Бюджет одного проекту може становити до 2 500 дол. США.

Кошти гранту повинні бути використані виключно для реалізації проекту і не можуть бути використані для організаційних (адміністративних) витрат, які не пов’язані з проектом, для виплати боргів, проведення будівельних та ремонтних робіт, купівлі обладнання.

Партнери:  в рамках даного конкурсу грантів заявники можуть діяти в партнерстві з місцевими партнерами (формально чи неформально) з регіонів, де має відбуватися діяльність.

Термін фінансування проекту: 1 грудня 2010 р. – 1 вересня 2011 р.

Термін реалізації проектів може бути різним у залежності від проекту, але має не перевищувати 9 місяців.

У разі успішного виконання, проект може бути подовжено на подібний термін із додатковим фінансуванням. Переможців конкурсу буде оголошено у листопаді 2010 р.

Як подати заявку. Організації, які бажають взяти участь у конкурсі, мають подати:

 • аплікаційну форму англійською мовою (1 примірник);
 • аплікаційну форму українською (російською) мовою (2 примірники);
 • резюме основних виконавців проекту (із перекладом англійською мовою);
 • копію свідоцтва про державну реєстрацію.

Аплікаційні форми додаються. При виникненні запитань щодо конкурсу чи технічних проблем із завантаженням форм, їх можна отримати, надіславши відповідне повідомлення на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або за телефоном (44) 459-0150.

Термін подання заявок: пакет документів повинен надійти до 5 листопада 2010 року в офіс ABA ROLI в Україна за адресою: ABA/ROLI вул. Антоновича 18, офіс 4 м. Київ 01004 з поміткою «На конкурс студентських проектів»

Увага

 • проектні пропозиції, що надійдуть після 17:00 5 листопада 2010 року, не розглядатимуться;
 • подані на конкурс матеріали не повертатимуться;
 • причини відмови у підтримці проекту не повідомляються та не обґрунтовуються;
 • результати конкурсу будуть повідомлені організаціям електронним повідомленням;
 • у випадку позитивного рішення щодо надання гранту ABA ROLI залишає за собою право остаточного корегування разом із заявником запропонованого плану заходів та бюджету з метою найбільш ефективної реалізації проекту.

Завантажити: інформацію про конкурс та аплікаційну форму для участі у конкурі

Контакти: Катерина Козлова, Американська асоціація юристів Ініціатива з верховенства права, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , 044-459-01-50, 044-459-01-57, http://www.abarol.org/

Конкурс грантів у підтримку ініціатив із підвищення рівня обізнаності громадськості щодо питань толерантності, різноманітності та недискримінації в Україні здійснюється за фінансової підтримки Бюро з питань демократії, прав людини і праці (DRL) Державного департаменту США 

 РЦ "Гурт"

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST