У Львові відбудеться 65-а сесія Європейського молодіжного парламенту Друк
З 21 до 31 жовтня у Львові проходитиме Міжнародна сесія Європейського молодіжного парламенту, темою якої є «Відповідальна Європа – стабільне майбутнє».

На сесію приїдуть 270 делегатів віком 16-22 років із 33 країн світу. Впродовж 10 днів вони працюватимуть у складі міжнародних комітетів, структура і загальна спрямованість яких відповідає аналогічним позиціям комітетів Європейського парламенту.

Про це 21 жовтня на брифінгу повідомила організатор засідання Європейського молодіжного парламенту (ЄМП) у Львові Катерина Виноградова.

Серед тем комітетів – питання міграції, нелегальна міграція як сучасна форма рабства, питання близького сходу, екологічні питання, розвиток Китаю та Індії і як Європа може з ними конкурувати. Засідання комітетів відбуватимуться у НУ "Львівська політехніка", а Генеральна асамблея – у ЛНУ ім.І. Франка.

Як зазначив президент 65-ї сесії ЄМП (Ірландія) Шеймус Кері, Європйеський молодіжний парламент дає можливість молодим людям висловити своїпогляди на серйозні теми, долучитися до їх вирішення. "Мета такої сесії не показати, хто правий, а хто – ні, а показати, що у темі є золота середина. Європйеський молодіжний парламент існує на трьох кутах піраміди: люди (делегати), процес (комітети сесія), продукт – резолюція, яку кожен комітет складає після обговорення. Ті резолюції, які отримали більшість "за" передаються в Європейський парламент, який є патроном проведення ЄМП", - зазначив Шеймус Кері.

Він також додав, що приємно бути у Львові, в Україні – країні, розташованій східніше від ЄС. "Для нас Схід – це щось незнайоме і дивне. Схід Євросоюзу закінчується на Німеччині, а далі – дивна країна Сходу", - зізнався Шеймус Кері. 

 Zaxid.net

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST