У Львові вперше пройде форум електронного урядування Друк
Львівська міська рада за підтримки ПРООН 18-19 листопада вперше проводитиме масштабний форум щодо розвитку електронного врядування у місцевих органах влади України - «Електронне урядування в Україні - ефективна влада для мешканців».

Форум проходитиме у формі тематичних секцій для обміну досвідом, інструментами та кращими практиками впровадження е-урядування як в Україні, так і за кордоном. Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

У межах заходу відбудуться презентації кращих напрацювань у сфері е-урядування для представників міських рад України. Учасники матимуть змогу ознайомитися  з системами електронного документообігу та електронними послугами, внутрішніми програмами менеджменту міських рад та найкращими сайтами міст України.

«У світі стрімко розвиваються інформаційні технології. Кожного дня відбуваються зміни, на які нам потрібно оперативно реагувати. Львівський форум повинен стати майданчиком, де б представники всіх українських міст могли обговорити проблеми розвитку е-урядування та поділитися  вже існуючими досягненнями»,  - зазначив координатор проекту Володимир Шнайдер

Очікується, що в роботі форуму візьмуть участь понад 60 представників міських рад України, представники ІТ-компаній, які спеціалізуються на розробці програмних продуктів, міжнародні та українські експерти. 

 Львівський портал

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST