У Львові відбудеться «День розвитку з !!ФАРТ!!ом» Друк
24 жовтня о 13.00 Фестиваль Авторських Розвиваючих Технологій проведе у Львові соціальну акцію.

В рамках заходу організаторами заплановано встановлення символічного «Дерева розвитку» в центрі міста (біля приміщення Львівської міської ради).  Окрім того волонтери !!ФАРТ!!у проведуть розвиваючі конкурси, вікторини, боді-арт для бажаючих тощо. Символічним для даного заходу має стати розмальовування гелевих кульок з їх одночасним запуском в небо, як символу прагнення до розвитку. Організатори налаштовані поглибити роботу з установами, що працюють з малозабезпечиними сім’ями, дітьми з особливими потребами, сиротами тощо.

Під час проекту та після його завершення буде проведено ряд соціальних акцій, серед яких здійснюватиметься збір розвиваючих засобів (книг, ігр, дисків тощо), коштів на придбання розвиваючих матеріалів, які передаватимуться  вищезгаданим верствам населення з метою сприяння їхньому прагненню до розвитку.

Наступною соціальною акцією !!ФАРТ!!у стане проводення конкурсу дитячих малюнків на тему: «Я росту- я розвиваюсь» серед дітей з особливими потребами, дітей з малозабезпечених сімей. Роботи на конкурс прийматимуться до 31 жовтня 2010р., а п`ятьом переможцям конкурсу буде вручено безкоштовні квитки для їхніх сімей на «Осінній !!ФАРТ!!овий бал». До участі у конкурсі малюнків запрошуються також діти-сироти, які до 10 листопада можуть подавати на конкурс свої творчі роботи. Зокрема найактивніший і найбільш творчий заклад, який опікується дітьми позбавленими батьківської турботи, буде взято під «опіку» !!ФАРТ!!у, що в свою чергу передбачатиме організацію зі сторони !!ФАРТ!!у для даного закладу проведення розвиваючих майстер-класів, організацію екскурсій, сприяння в отриманні фінансової та матеріальної допомоги тощо.

Організатори запрошують долучитися до організації та проведення заходів в рамках !!ФАРТ!!у представників громадські організаторів та спонсорів.

Більше інформації про заходи !!ФАРТ!!у можна знайти за наступним посиланням - www.fart.lviv.ua 

 Фестиваль Авторських Розвиваючих Технологій

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST