Дослідження ситуації з освітою дорослих у Львівській та Полтавській областях Друк
ГО «Жіноча Професійна Ліга» запрошує представників громадських організацій, центрів зайнятості, освітніх установ, роботодавців тощо взяти участь в якісному дослідженні ситуації з освітою дорослих в Львівській та Полтавській областях.

Що таке освіта дорослих? Освіта дорослих (ОД) – це практика навчання та просвіти дорослих, яка відбувається після завершення формальної освіти та виходу людини на ринок праці. Під формальною освітою розуміється шкільна, професійно-технічна або вища освіта. ОД - це навчання, яке часто відбувається за допомогою курсів «перепідготовки», «підвищення кваліфікації» у спеціальних центрах, коледжах, вищих учбових закладах, центрах зайнятості, корпоративних тренінгах або на семінарах громадських організацій. Концепція дорослої освіти включає також аспекти соціального, громадського та індивідуального навчання та розвитку людини.

Дослідження складається з 2-х частин:
1. Маркетингове дослідження провайдерів освіти дорослих (ОД). Анкета додається

2. Визначення освітніх потреб соціально вразливих та маргіналізованих груп. Форма опитування додається

Заповнену анкету/форму в електронному або паперовому вигляді прохання направляти до 22.10.2010 за адресою : e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або ГО «Жіноча Професійна Ліга» Аб/с 27 Київ 01021 Україна
За результатами дослідження буде підготовлений аналітичний звіт. Усі учасники дослідження отримують електронну версію звіту безкоштовно. 

 Портал "Громадський простір"

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST