Стипендіальна програма Джона Сміта Друк
Меморіальний Фонд Дж.Сміта запрошує взяти участь у Стипендіальній Програмі Дж.Сміта 2011 р. Програма орієнтована на молодих і успішних фахівців, що працюють у сферах політики, громадської діяльності, ЗМІ, державної служби та місцевого самоврядування.

Останній термін подання заявок - 31 грудня 2010 року.

Фонд Джона Сміта (Великобританія) до 31 грудня 2010 року приймає заявки на участь у Стипендіальній програмі Джона Сміта (John Smith стипендій за програмами) в 2011 році.

Програма здійснюється Меморіальним Фондом Джона Сміта у партнерстві з Міністерством юстиції Великобританії, а також за підтримки спонсорів, друзів і піклувальників Фонду.

Метою програми є зміцнення та розширення розуміння демократичного процесу та ефективного державного управління за допомогою навчальних семінарів, тренінгів та стажувань, які познайомлять учасників програми з демократичними інститутами Великобританії, а також практичними механізмами суспільства розвиненої демократії, що дозволяють підтримувати і розвивати ідеї верховенства закону, прав людини, соціальної справедливості.

Програма надає стипендіатам можливість підвищити свій професійний рівень і познайомитися з системою управління у Великій Британії.

Програма орієнтована на представників Росії, Азербайджану, Вірменії, Грузії, Киргизстану, Молдови та України у віці від 25 до 40 років, які працюють у сфері суспільної та політичної діяльності, державної служби, журналістики та права.

Тривалість програми складає 4 тижні, під час яких учасники перебувають у Великобританії (у містах Едінбург і Лондон). Структура програми складається з тематичних семінарів, тренінгів, зустрічей з відомими громадськими та політичними діячами, а також індивідуального стажування (наприклад, в неурядовій організації, органах державної влади або місцевого самоврядування, засобах масової інформації тощо), яка буде організована для кожного учасника відповідно до його професійних інтересів.

Досвід роботи: Кандидати повинні мати постійне місце роботи на момент подання та розгляду заявки і мати професійний досвід.

Кандидати повинні працювати у сфері політики, у правовій сфері (особливо в галузі прав людини), журналістиці, державних органах влади, недержавних організаціях, що сприяють поширенню демократичних свобод і цінностей і займаються питаннями рівноправності і соціальної справедливості.

Всі витрати щодо участі в програмі беруть на себе організатори. Участь у Програмі фінансується Меморіальним Фондом Джона Сміта.

Заявки приймаються до 31 грудня 2010 року.

Більш детальна інформація та умови участі у програмі доступні на офіційному сайті Фонду Джона Сміта. 

 Портал "Європейський простір"

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST