Державні закупівлі для НУО Друк
За належного регулювання державні закупівлі можуть і мають стати вагомим джерелом фінансування для громадських організацій України.

100 млрд. гривень було розподілено у 2009 році через механізм державних закупівель. Але лише 3 громадські організації стали переможцями тендерних процедур у 2009 році і отримали 2,96 млн. грн. Це зумовлено дискримінаційними для ГО умовами участі у державних закупівлях. Проте за належного регулювання державні закупівлі можуть і мають стати вагомим джерелом фінансування для громадських організацій України.

Запрошуємо Вас взяти участь у дослідженні шляхів покращення законодавства про державні закупівлі та дати відповідь на питання анкети (додаються). Результати дослідження будуть використані при розробці проекту змін до законодавства України про державні закупівлі.

Заповнені анкети надсилайте, будь-ласка, Анастасії Красносільській на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду до 16 жовтня 2010 року.

Контакти: Анастасія Красносільська, УНЦПД, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , procurement_quest_new.rar 

 РЦ "Гурт"

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST