У Львові обговорять розвиток академічного підприємництва та інновацій в Україні Друк
14-16 жовтня 2010 року у Львові відбудеться семінар, присвячений розвитку академічного підприємництва та інновацій в контексті вищої освіти в Західній Україні. Про це повідомляє відділ інформації та зовнішніх зв`язків УКУ

Співорганізаторами семінару виступають Коледж Східної Європи і Генеральне Консульство США в Кракові. Під час семінару, який проходитиме в Українському католицькому університеті, буде представлено досвід вроцлавських та польських технологічних парків і лабораторій академічного підприємництва.

Представники десяти університетів з Тернополя, Львова, Луцька, Вінниці та Рівного обговорюватимуть проблеми та досвід створення центрів підтримки іновацій, розвитку технологій та локального бізнесу. Семінар будуть проводити д-р Лєшек Квесніцький, уповноважений ректора Вроцлавського університету з питань підприємництва та інновацій, Марек Вінковський, віце-президент Вроцлавського технологічного парку, Кшиштоф Засядлий, керівник ревізійної комісії Товариства організаторів осередків іновацій і підприємництва в Польщі та Іван Кульчицький, заступник директора Львівського центру наукової, технологічної та економічної інформації.

 Львівський портал

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST