Львів’яни спілкуватимуться ефективніше Друк
23 жовтня у Львові відбудеться тренінг «Ефективність у спілкуванні». Захід відбувається з ініціативи тренінгового центру «Н'юроб», HR-кав`ярні та за підтримки ЛММГО «Пантеон Наук».

Організатори тренінгу зазначають: «На тренінгу ви отримаєте знання, які необхідні для ефективного спілкування з іншими людьми, зможете краще розуміти інших і говорити так, щоб вас чули. Зможете читати не лише словесні сигнали інших людей, але й розуміти їх жестикуляцію. Навчитеся говорити і слухати так, щоб бути цікавим співрозмовником – сформуєте навики так званого «активного слухання». Також ми розглянемо бар`єр, який існує між чоловіками і жінками», - розповів голова правління ЛММГО «Пантеон Наук» Микола Семенюк.

Тренінг проводитиме Оксана Щур. Дата та час проведення: 23 жовтня 2010 року о11:00 год. Місце проведення: м. Львів, проспект Чорновола 57, зал 813.

Для реєстрації на тренінг потрібно заповнити анкету та надіслати її до 20 жовтня на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .
Довідка

Контактна особа – Богдан Микийчук, 098-457-48-89; Мар’яна Сорока, 0937171377.

Детальніше на сайті ЛММГО «Пантеон Наук» http://panteon-nauk.org.ua/. 

 Львівська міська рада

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST