Учасники регіонального форуму ОСББ звернуться до Януковича щодо реформи ЖКГ Друк
За результатами Першого регіонального форуму ОСББ, що триває цими днями у Львові, організатори планують скерувати до центральних органів влади низку пропозицій та зауважень щодо реформи ЖКГ.

Як розповів керівник проекту «Перший регіональний форум ОСББ» Остап Тимчій , під час роботи в секціях учасники форуму розглянуть актуальні питання державного регулювання діяльності ОСББ, юридичних аспектів їхньої роботи, технічної експлуатації житлового фонду ОСББ. «Всі результати роботи форуму будуть опрацьовані нашими експертами і подані на розгляд в Кабінет міністрів, в профільний комітет Верховної Ради України. Була висловлена пропозиція також направити їх безпосередньо Президенту України – я думаю, що ми це обов’язково зробимо», - зазначив він.

«Ми сподіваємося, що будуть прийняті відповідні зміни до законодавства, до актів місцевих органів влади і ми зможемо покращити ситуацію: збільшити кількість об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, покращити якість життя простих мешканців. Законодавство повинне відповідати вимогам суспільства, а ще краще – щоб воно йшло на півкроку попереду», - додав О. Тимчій.

Водночас керівник відділу супроводу ОСББ Львівської міської ради Галина Когут зазначила, що є підстави сподіватися, що центральна влада врахує побажання учасників форуму. «Я думаю, що вони будуть дослухатися і змушені це робити, оскільки в цій галузі ми можемо зайти в тупик. Вони всі чудово розуміють, що з житловим фондом, який перебуває в незадовільному технічному стані у всіх містах України, треба щось робити, а державних і бюджетних коштів на це не вистачить. Тому полегшення створення і діяльності ОСББ є порятунком всієї житлової галузі України. Вони починають прислухатися, бо це – єдиний вихід з тупика, в якому опинилася житлово-комунальна галузь України», - зазначила Галина Когут. 

 Zaxid.net

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST