Львів відзначить 20-ту річницю з дня «Революції на граніті» Друк
У Львові 9-10 жовтня відзначатимуть 20 років з дня «Революції на граніті». На честь відзначення річниці голодування молоді за здобуття незалежності України МГО Студентське Братство Львівщини проведе урочистий захід, який відбудеться на площі перед пам’ятником Т. Шевченкові.

«Революції на граніті» - це голодування-протест студентів проти радянської влади, що відбувся у жовтні 1990 р. у Києві. Він мав величезний резонанс громадськості в Україні та за кордоном і став поштовхом для проголошення незалежності України. «Революція на граніті» – це приклад існування громадянського суспільства в дії, що визнає право людини на вибір, наголошує на цінності та важливості кожної людини її життя і поглядів.

Святкування має на меті висвітлення історичних подій жовтня 1990 р, ознайомлення з  ними широкої громадськості, згуртування членів Студентського братства різних поколінь, виховання української молоді в дусі національних традицій, духовності та патріотизму, формування свідомої громадянської позиції, створення умов для самореалізації молоді.

У контексті відзначення річниці подій жовтня 1990 року, відбудеться їх історична реконструкція. Водночас буде зорганізовано виставку фотографій та історичних матеріалів з «Революції на граніті», виступи студентських колективів та музикантів, читання поезії, спогади учасників «Революції».

А в неділю, 10 жовтня, відбудеться урочисте Богослужіння. 

 Львівський портал

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST