Європейська Комісія оголошує конкурс проектів на тему «Розширення можливостей у культурному секторі» Друк
Мета проектної пропозиції – зробити свій внесок у створення таких політичних, нормативних, інституційних та економічних умов, які б сприяли зміцненню культурних секторів та їх суб’єктів як вектору економічного та соціального розвитку.

Проектна пропозиція об’єднує два лоти. Перший має назву «Інвестування у людей» (Investing in people), другий – «Культурна програма Східного партнерства» (Eastern Partnership Culture program). Кожен з них має свою специфічну мету, а також відрізняється за географічною орієнтацією.

Апліканти мають право подаватися лише на один із зазначених лотів.

Право брати участь у конкурсі мають лише юридичні особи, некомерційні організації, а також апліканти, які належать до таких категорій: недержавні суб’єкти, регіональні міжурядові організації, державні або напівдержавні установи, а також місцеві органи влади.

Максимальний бюджет гранту, який може бути виділений у рамках лоту «Інвестування у людей», складає 400 тис. євро, «Культурної програми Східного партнерства» - 700 тис. євро.

Максимальна тривалість проекту складає 36 місяців, мінімальна – 18 місяців.

Останній термін подачі заявок – 19 листопада 2010 року.

Інформаційно-ознайомчий захід щодо конкурсу проектів відбудеться у Києві 25 жовтня поточного року (детальна інформація щодо місця та часу проведення буде розміщена на сайті Представництва Європейського Союзу в Україні).

З умовами подачі заявок, системою оцінювання, а також з усіма документами, необхідними для участі у конкурсі, ви можете ознайомитись за наступним посиланням

 РЦ "Гурт"

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST