Понад 20 студентів взяли участь в «Школі успіху» від Лева Підлісецького Друк
Бізнесмени діляться секретами відкриття власного бізнесу. Вчора в рамках проекту «Школа успіху» відбулась зустріч з Левом Підлісецьким. Захід було організовано Інститутом громадського лідерства спільно з Львівською міською радою.

Учасники мали можливість отримати корисні поради, а також довідатись про секрети успіху та життєвий досвід Лева Підлісецького.

Розпочав свою розповідь Лев Підлісецький з автобіографії. Народився він у Львові, навчався в Політехнічному університеті на економічному факультеті, спеціальність фінанси.

В 23 роки став фінансовим директором компанії «Галенергобудком». Обороти підприємства складали десятки мільйонів гривень, підприємство росло і через 2 роки він став керівником. В один момент йому довелось звільнити 30% працівників, це було важким рішенням. Але він особисто розмовляв з людьми, яких звільняв і пояснював це так: «Зберігаючи вас на роботі, я можу втратити інших працівників. Ви не є жертва, але потрібно врятувати решту 300 працівників».

Згодом він очолив «Південьзахіделектромережбуд» і водночас став головою спостережної ради у «Галенергобудком». Проте завжди була мрія про власний бізнес.

Будучи за кордоном, він побував на екскурсії на двохповерховому автобусі. Повернувшись до Львова, загорівся думкою привезти такі автобуси для проведення екскурсій. Почав шукати компанії, які займаються виготовленням двохповерхових автобусів і випадково натрапив на фото автобуса, який схожий на поїзд. В кінцевому результаті зупинив свій вибір на німецькому виробнику «Чучо». Звідки і пішла назва «Чудо поїзд». Лев Підлісецький радить, що перед тим як щось розпочинати потрібно аналітично подумати та проаналізувати, що відбувається, а вже потім приймати певні рішення і братись за діло. Також потрібно правильно планувати свій час.

Закінчив свою розповідь Лев Підлісецький відповіддю на запитання, що для Вас є успіх? «Успіх це коли приходиш додому і твої дві доньки підбігають і заскакують тобі на шию. Сім’я – це саме головне в житті!».

Нагадаємо, що історіями свого особистого успіху вже поділились: Олімпійська чемпіонка з плавання Яна Клочкова, срібний призер Олімпіади в Сіднеї Денис Силантьєв, співак Павло Табаков та директор компанії «Майкрософт в Україні» Дмитро Шимків.

 Львівська міська рада

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST