Про соціальне волонтерство та співпрацю міської влади та церкви говоритимуть під час Екуменічного тижня Друк
У п’ятницю, о 9.30 год. відбудеться круглий стіл «Співпраця міста та церкви для створення нових соціальних послуг», який модеруватиме радник міського голови Богдан Панкевич.

Начальник управління внутрішньої політики Наталя Міхнова презентуватиме співпрацю міста з церковними громадами. У рамках круглого столу будуть виїзди до церков, де успішно реалізовано соціальні проекти, зокрема, у церкву Вознесіння ГНІХ на В.Великого, 10, церкву Вознесіння Христового на вул. Городоцька, 319а, Християнську євангельську церкву «Гефсиманія» вул. Кульпарківській, 65.

«Ми хочемо протягом цього екуменічного тижня представити соціальні проекти і програми наших церков, які присутні у Львові. Відколи церква вийшла з підпілля і почала розвиватись пройшло 20 років, тому такі підставові проблеми катихизації  чи зовсім побутові речі: де взяти бляху на дах, вже відійшли в минуле. Сьогодні наші церкви мають дуже багато цікавих і важливих соціальних проектів, які спільно реалізовані з управліннями міської ради. Вони стосуються як незахищених категорій людей, зокрема потреба в одязі, їжі, а також потреби для освіти, духовного розвитку. Тому дуже важливо подивитись на ті приклади, подумати чому одні успішні, інші менш успішні і як можна їх поширити далі», – розповів заступник міського голови Львова з гуманітарних питань Василь Косів.

Крім того, у міській раді об 11.30 відбудеться круглий стіл на тему: «Соціальне волонтерство». Заступник начальника відділу кадрів ЛМР Галина Бордун представить програму «Перший кар’єрний крок» як соціальне волонтерство для молоді Львова, начальник відділу «Прес-служба» Андрій Москаленко розповість про проект «Як маленький вчинок може змінити життя? Філософія залучення студентів у соціальні проекти, зокрема у проект у проект «Англійська для тебе»; Ігор Губіліт, президент ГО «Підкова» представить проект «Інститут громадського лідерства як приклад соціального волонтерства» тощо. 

 Львівська міська рада

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST