У Львові стартує молодіжна школа радіо-журналістики Друк
У Львові з 11 до 16 жовтня працюватиме молодіжна школа радіо-журналістики. Після завершення школи студенти-журналісти презентують молодіжне радіо «Понеділок».

Координатором проекту виступає громадська організація «П’ятниця».

«Вже впродовж року команда громадської організації випускає молодіжну газету. Згодом виникла ідея – спробувати себе і у інших галузях медіа, адже мета організації «П’ятниця» – розвиток молодіжної журналістики. Відтак, матимемо потужний ресурс: газету, радіо, сайт. З одного боку – це шанс реалізації молодих журналістів, з іншого – якісне заповнення молодіжного медіа-простору», - зазначила координатор проекту «Розвиток молодіжного медіа-проекту «П’ятниця» Христина Пархуць.

Організатори розповідають, що тренінги вестимуть найкращі фахівці Львова із львівських FM та on-line радіостанцій, фахівці сфери управління та PR. Школа дасть комплексні знання як зі сфери радіо (створення інформаційних та розважальних програм, словесна імпровізація, специфіка інтернет-радіо, підбір музики), так загалом журналістики, тайм-менеджменту, роботи в команді, просуванню в Інтернеті. Після закінчення школи бажаючі можуть долучатися до команди, яка працює над реалізацією радіо «Понеділок».

Набір у школу триватиме від 5 до 9 жовтня. Школа є безкоштовною, 50 грн – реєстраційний внесок. Заняття відбуватимуться у приміщенні Львівської міської ради.

Проект реалізовується за підтримки МФ «Відродження». 

 Zaxid.net

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST