Грантовий конкурс за темою «Представлення інтересів і захист прав вразливих груп населення» Друк
У межах виконання Проекту ПРООН «Розвиток громадянського суспільства» оголошується грантовий конкурс для організацій громадянського суспільства (ОГС) у семи областях України за темою «Представлення інтересів та захист прав вразливих груп населення»

До участі у конкурсі запрошуються ОГС з Донецької, Кіровоградської, Львівської, Луганської, Херсонської, Хмельницької та Чернігівської областей.

Через цей конкурс грантів Програма розвитку ООН має на меті визначити та відібрати на конкурсних засадах організації громадянського суспільства (ОГС), які працюють у сфері представлення інтересів та захисту прав вразливих верств населення,  у вищезазначених цільових областях.  Пріоритетними для конкурсу мають організації, що працюють з людьми з особливими потребами, дітьми-сиротами та дітьми позбавленими батьківського піклування, «дітьми вулиць», вразливими категоріями молоді, вразливими категоріями жінок.

Пріоритетними для цього конкурсу є такі цільові групи:

 • люди з особливими потребами;
 • діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування;
 • «діти вулиці»;
 • вразливі категорії молоді;
 • вразливі категорії жінок.

ОГС, які надають допомогу іншим вразливим верствам населення також можуть брати участь у цьому конкурсі, але такі проекти будуть менш пріоритетними. Також, цей конкурс не розрахований на захист прав осіб у системі правоохоронних органів та виконання покарань і осіб, звільнених з установ виконання покарань, тому що на цю тему буде оголошено окремий конкурс.

Максимальна сума гранту становитиме 100 000,00 гривень, а тривалість грантових проектів - від 9 до 12 місяців. Попередньо очікується, що буде надано по 2 гранти на область.

Проекти можуть передбачати такі напрямки діяльності:

 • допомога цільовій групі осіб у реалізації їх прав, наприклад - забезпечення доступу для людей з особливими потребами до громадських послуг, освіти, працевлаштування;
 • формування толерантного ставлення суспільства до людей з особливими потребами, попередження стигми та дискримінації;
 • допомога дітям та молоді в самореалізації та розвитку життєвих навичок;
 • підвищення рівня обізнаності вразливих груп осіб щодо способів забезпечення їх прав;
 • представлення інтересів перед органами влади з метою сприяння у реалізації прав цільової групи;
 • розробка та реалізація місцевих нормативних актів в інтересах цільової групи.
 • інше.

Максимальна сума гранту становитиме 100 000 гривень, а тривалість проектів - від 9 до 12 місяців. Попередньо очікується, що буде надано по 2 гранти на область.

Грант надаватиметься у вигляді цільової безповоротної фінансової допомоги ОГС, чия проектна пропозиція буде рекомендована для фінансування Оціночним комітетом.

Тривалість проекту має становити від 9 до 12 місяців.

Проектні пропозиції мають надійти в офіс ТЦК не пізніше 17:00 3 листопада 2010 року. Проектні пропозиції, що надійдуть пізніше встановленого терміну, не приймаються і братися до уваги не будуть. Проектні пропозицію можуть надсилатися поштою, кур'єрською поштою або доставлятися в офіс ТЦК безпосередньо представником організації-пошукача (при цьому необхідно врахувати, що робочими днями ТЦК є понеділок-п'ятниця з 9.00 до 18.00).Проектні пропозиції надіслані факсом, електронною поштою або в інший подібний спосіб прийматися і братися до уваги не будуть. 

 Творчий центр «ТЦК»

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST