Британська Рада шукає соціальних підприємців Друк
Британська Рада в Україні оголошує відкритий набір учасників до програми «Сприяння соціальному підприємництву» серед недержавних організацій, підприємців та представників комерційних організацій, які зацікавлені в розробці бізнес-ідей для розвитку або створення соціального підприємства.

Соціальне підприємство – це бізнес, який переслідує переважно соціальні цілі, прибутки якого спрямовуються головним чином на саморозвиток, громадські справи чи на вирішення гострих суспільних проблем. Таке підприємство діє за всіма законами бізнесу і приносить прибуток, тому не вважається благодійною організацією. Соціальне підприємництво надзвичайно динамічно розвивається в європейських країнах, вирішуючи проблеми безробіття, соціального захисту та суспільного залучення. Зокрема, лише у Великобританії діють понад 50,000 таких підприємств.

Учасникам, відібраним в ході конкурсу, програма пропонує:
тренінгові семінари, які допоможуть довідатися більше про соціальне підприємництво, розробити комерційну ідею, оцінити юридичні та фінансові потреби, дізнатись про етапи реєстрації підприємства, ліцензування, оподаткування, аналіз ризиків тощо;
консультаційну підтримку під час підготовки бізнес-планів від тренерів та експертів проекту;
фінансування на конкурсній основі кращих бізнес-планів створення чи розвитку соціального підприємства за допомогою мікрокредитів та грантів від партнерів проекту.

В Україні програма проводиться зусиллями Британської Ради в Україні, Фондом Східна Європа, PricewaterhouseCoopers в Україні та Ерсте Банк. Передбачається активне залучення до роботи підприємців, експертів та місцевих громад з Великої Британії та формування платформи для діалогу й обміну досвідом між країнами.

Вимоги до учасників:
бажання започаткувати або розвивати свій бізнес, націлений на вирішення соціальних проблем;
розуміння соціальних проблем в Україні та ідеї для їхнього вирішення;
досвід практичної роботи у бізнесі або в господарській діяльності громадських організацій;
бажання отримувати нові знання про соціальне підприємництво та сприяти розвитку цього сектору в Україні;
готовність самостійно покрити вартість проживання та проїзду до місця проведення тренінгу (Автономна Республіка Крим, Донецьк чи Львів);
володіння англійською мови є бажаним, але не обов’язковим.

Щоб стати учасником відкритого відбору, надішліть заповнену анкету учасника, резюме українською або російською мовою та супровідний лист з обгрунтуванням мотивації для участі у програмі до 25 жовтня 2010 року на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду з приміткою «Набір учасників тренінгу». Підтвердження участі у програмі буде надіслане відібраним учасникам до 10 листопада 2010 року.

За докладнішою інформацією, будь ласка, звертайтеся до Людмили Таценко, менеджера проекту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або за телефонами (048) 718-81-19/39.

Контакти для преси: Володимир Шейко, прес-служба Британської Ради, (044) 490-56-00.
Контакти:
Людмили Таценко
Британська Рада
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
(048) 718-81-19/39
http://britishcouncil.org.ua/

 ngo.donetsk.ua

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST