Громадськість пропонує створити комітет для подолання кризи виховання дітей Друк
4 жовтня Українському католицькому університеті відбулась перша акція третього Екуменічного соціального тижня: громадський форум «Превентивні навчання – крок назустріч майбутнім батькам України».

 

На форумі учасники та гості обговорили попередні напрацювання у сфері позакласного навчання підлітків та молоді для зменшення впливу негативних соціальних явищ (куріння, алкоголь, СНІД), а також сформували резолюцію до влади.

Громадський форум відвідали представники громадських організацій, церковних інституцій, освітяни, медичні працівники, студенти. У першій частині форуму учасники виголосили вітальні промови. Ректор Римо-Католицької семінарії о. Олег Саламон передав благословення митрополита Мечислава Мокшицького громадському форуму. Також о. Олег говорив про важливість інституту сім’ї як маленького храму, наголошував на позитивних напрацюваннях превентивного виховання скаутських організацій та негативні впливи міграції батьків закордон.

Про фільм для підлітків «Жодних вибачень» та ініціативу запровадження Дня батька в Україні говорив старший пастор Християнської Євангельської Церкви «Гефсиманія» Валерій Марченко.

З привітаннями на форумі також виступили п. Ірина Гайдун (Головний спеціаліст управління освіти), Олександра Королюк (спеціаліст з інфекційних хворіб Управління Охорони здоров’я), Ігор Леньо (Інститут родини та подружнього життя, УКУ), о. Роман Фігас (представник Інституту екуменічних студій, УКУ), Андрій Зібров (Представник громадської організації «Батьки та діти», м. Полтава), Сергій Найдьонов (Директор інституту Державно-Церковних відносин, м Київ).

Під час форуму також відбулось обговорення таких питань: необхідності отримання спеціальних дозволів громадським організаціям для праці з дітьми у школах, також питання фінансування проекту створення кабінетів довіри  у львівських медичних установах. Учасники форуму запропонували громадським організаціям, що працюють у сфері превентивного навчання, збільшити інформаційне представлення такої роботи.
Учасники акції також представили дві громадські ініціативи – діяльність Громадської організації «Рух за життя», та проект «Ми – майбутні батьки України», які працюють з навчальними закладами у сфері превентивного виховання молоді.

Безперечно, важливим елементом програми було формування Резолюції до місцевих органів влади. Серед ряду резолюційних пропозицій: створити Громадський комітет з питань подолання кризи виховання дітей в аспекті майбутнього батьківства, а також впровадження на державному рівні проектів для подолання кризи виховання дітей.

Львівська міська рада

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST