У Львові відбудеться всеукраїнський Форум ОСББ Друк
Форум ОСББ відбудеться 11 жовтня. Свою участь підтвердили учасники з Івано-Франківська, Долини, Чернівців, Луцька, Нововолинська, Ужгорода, Рівного, Миколаєва, Новояворівська, Червонограда, Бродів, Запоріжжя, Черкас, Новоград-Волинського, Києва, Харкова, Ізюма, Нікополя, Донецька.

До участі у форумі запрошено представників Міністерства житлово-комунального господарства України. Можемо вважати, що це всеукраїнський форум ОССБ, вважає керівник проекту «Перший Регіональний Форум ОСББ» Остап Тимчій.

Крім того, у Форумі візьмуть участь представники влади з м. Вільнюс (Литва): Кестутіс Каросас, начальник відділу енергетики та будівництва департаменту житлового господарства міської ради Вільнюса, Юозас Антанайтіс, президент Республі¬канського палацу управління та нагляду за житловим фондом, Антанас Мікалаускас, заступник директора департаменту комунального господарства, котрі поділяться успішним досвідом створення та функціонування ОСББ у Литві.

Нагадаємо, що метою проекту є залучення громадян до процесу вирішення проблем місцевого значення через безпосередню участь в управлінні власним житлом.

Під час роботи Форуму учасники будуть працювати у таких тематичних секціях: державне регулювання створення та діяльності ОСББ; фінансова підтримка створення та діяльності ОСББ з державного та місцевого бюджетів; інформаційно-просвітницькі заходи для ОСББ та ініціативних груп по їх створенню; навчання управителів житловою нерухомістю; основні юридичні аспекти практичної діяльності ОСББ; технічна експлуатація житлового фонду ОСББ.

Діяльність за проектом також передбачає напрацювання рекомендацій для органів державної влади та місцевого самоврядування щодо регулювання процесів створення та діяльності ОСББ; обмін кращими практиками роботи ОСББ та їх популяризація серед цільових аудиторій; розробку, друк та безкоштовне розповсюдження практичного посібника «ОСББ: створення та ефективна діяльність».

Zaxid.net

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST