У Львові працює центр для науковців, NGO та підприємців Друк
Центр займатиметься наданням необхідної інформації заявникам, надаватиме підтримку в організації засідань Моніторингових Комітетів, тренінгів та інших заходів.

Центр працюватиме в місті в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна (2007-2013). Такий центр - це перше представництво Технічного Секретаріату Програми транскордонного співробітництва на зовнішньому кордоні Європейського Союзу з усіх програм територіальної співпраці ЄС.

Церемонію відкриття відвідали представники регіональних органів влади, які мали можливість обговорити перспективи транскордонного співробітництва. Для більш широкого ознайомлення зацікавлених потенційних заявників з Програмою були організовані відкриті години для відвідування Представництва.

Окрім того, центр буде реалізовувати конкурс для школярів «Набір молодих ідей», Форум Партнерів та Транскордонний Форум для Журналістів.
Нагадаємо, міська рада підтримує розвиток інноваційної сфери у Львові. Серед реалізованих цього року заходів – «Інноваційна весна», в рамках якої проходили «Фестиваль науки» та «Інноваційний форум». Ці заходи відвідали більше 6 тис. осіб, в тому числі дітей та науковців. Також на початку жовтня в рамках Х Міжнародному Економічному Форумі презентуватимуться Центри передового досвіду (Excellence centers) провідних наукових груп міста.
 

Довідка

Представництво СТС у м. Львові створюється на базі Установи «Інформаційний Центр сприяння транскордонному співробітництву «Добросусідство», яка має унікальний досвід реалізації відповідних функцій в рамках попереднього Програмного періоду (Програма Добросусідства Польща-Білорусь-Україна INTERREG IIIA/TACIS CBC 2004–2006) та знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Тиктора 5,  контактні телефони: 0322-61-02-59, 0322-47-21-30, 0322-47-21-32. 

 Львівська міська рада

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST