Діти-сироти покажуть світ, в якому вони живуть Друк
Цього року в Україні реалізується грандіозний проект «Фотоголос: моя сила», призначений зробити дві речі: вивести мистецтво з галерей та музеїв і хоч на деякий час оселити його на вулицях, та поглянути на проблеми дітей – сиріт очима самих безпритульників.

Суть проекту – поглянути на життя українських дітей сиріт їхніми ж очима. Участь у проекті взяли 58 дітей-сиріт з чотирьох міст України (Львів, Чернівці, Київ, Переяслав-Хмельницький) кожному учаснику дали фотокамеру, та пояснили основні засади мистецтва фотографії.

Далі дітям було запропоновано фотографувати світ навколо себе. Через декілька місяців плівки з фотокамер були передані до  студії відомого фотохудожника, лауреата Державної премії України імені Т. Г. Шевченка, Василя Пилип’юка. В результаті було відібрано 70  робіт, які потім передали на суд компетентного журі, що складалось з відомих постатей Львова та України в цілому: Василь Пилип’юк, мистецтвознавець та куратор проектів  PinchukArtCentre Євген Солонін, музикант, лідер групи «Океан Ельзи» і засновник благодійного фонду  «Люди майбутнього» Святослав Вакарчук, Народна артистка України Ані Лорак та представниця партнера проекту Clifford Chance. В результаті довгих дискусій та обговорень залишилось 25 робіт, які найяскравіше висвітлюють життя українських сиріт.

Зараз ці фото експонуються в «Італійському подвір’ї» Львівського історичного музею (пл. Ринок, 6).  Фото будуть висіти у «Італійському подвір’ї» до 1 жовтня. Після чого кожен експонат цієї виставки візьме участь у «тихому аукціоні» (цінові пропозиції не вимовляються, а занотовуються на папері), а виручені гроші підуть на покращення життя учасників проекту. 

 Львівська міська рада

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST