У Львові музей історії медицини Галичини відзначатиме своє 20-річчя Друк
У межах святкування 100-річчя Українського лікарського товариства у Львові своє 20-річчя відзначатиме Музей історії медицини Галичини ім. М.Панчишина.

Цей музей є спільним проектом медичного університету та медичного товариства. Він нараховує близько 5 тисяч експонатів - матеріали з історії Львівського медичного університету, лікарський інструментарій та посуд.

«Наш музей є досить популярним серед львів’ян та гостей міста. Кожного року його відвідують близько 3 тисяч людей. У нас є експонати, яким немає аналогу в інших подібних структурах. Це, наприклад, медичні інструменти кінця 19 – початку 20 століття та медична література того ж періоду», - розповів директор музею Олесь Канчалаба.

Музей історії медицини Галичини ім. М. Панчишина функціонує з 1990 року, з моменту відновлення Українського Лікарського Товариства у Львові. Приміщенням для музею стала вілла професора, громадського діяча, одного із трійки найвизначніших лікарів Львова міжвоєнного часу Мар’яна Панчишина, збудована на вул. Кармелюка,3, у 1923 році. Завдання музею полягає у просвітницькій роботі серед студентів Університету та висвітленні історії українських медиків, які жили та працювали в Галичині.

 Zaxid.net

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST