У Львові завершився проект «Літо з тренером з мого подвір’я» Друк
Проект було скеровано на формування здорового способу життя та профілактика негативних явищ у дитячому та молодіжному середовищах Львова шляхом проведення регулярних спортивних занять українськими та польськми волонтерами.

Впрдовж липня-вересня 2010 року на одинадцяти відкритих спортивних майданчиках тренери-волонтери з Польщі та України проводили спортивно-ігрові заняття для дітей та молоді, які не мали можливості відпочивати влітку поза межами міста чи займатись в гуртках і секціях. В такий споіб проект підтримав промоцію активного та безпечного відпочинку і сприяв зменшенню проявів суспільно негативної поведінки у молодіжному середовищі.

За попередніми підрахунками організаторів, протягом трьох місяців заняття з тренерами відвідали близько 6 тисяч юних львів’ян.

Проект «Львівське літо з тренером з мого подвір`я» реалізовано Благодійною організацією «Центр освітніх ініціатив» за підтримки Програми «Молодь в дії» Європейської комісії, Управління у справах сім`ї, молоді і спорту Львівської міської ради, політичних партій міста.

 

 

 ФРГО "Західноукраїнський ресурсний центр"

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST