Львівських науковців та інноваторів запросили на конкурс "Інноваційний прорив-2010" Друк
22 вересня у Львові відбулася перша із серії презентацій всеукраїнського конкурсу «Інноваційний прорив -2010». Конкурс торік ініціював голова наглядової ради компаній «Октава Капітал», засновник компаній «Інком» та «Датагруп». Його проводить компанія Global Management Challenge за підтримки компанії «Ernst & Young».

Як повідомила генеральний директор компанії Global Management Challenge Анна Дегтерева, прийом заявок на участь у цьогорічному конкурсі розпочався 6 вересня та триватиме до 31 жовтня. Приймають інноваційні пропозиції, що можуть стати основою бізнес-проектів у широкому спектрі напрямів: енергетика та альтернативні джерела енергії; нанотехнології та нові матеріали; медицина, біотехнології та фармацевтика; ІТ та телекомунікації; промислові технології; приладобудування; електроніка; транспорт та машинобудування; будівельні матеріали та технології; екологія та раціональне використання ресурсів; житлово-комунальне господарство; соціальні проекти тощо.

За словами А.Дегтерової, експертна комісія проведе перевірку на інноваційність та наукову обґрунтованість поданих пропозицій. Буде відібрано півфіналістів. учасників. Вони зможуть взяти участь у навчальній програмі "Основи високотехнологічного бізнесу", за результатами якого складатимуть вільне резюме своїх проектів для презентацій перед інвесторами.

За умовами конкурсу з числа півфіналістів буде відібрано 25 кращих проектів для представлення інвесторам. На 14 грудня цього року заплановане "Road Show" - захист проектів. За підсумками буде обрано 5 переможців, що отримають фінансування для реалізації проектів.

 Zaxid.net

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST