У Львові відбудеться міжнародна дискусія щодо міграційних процесів Друк
У Львові розпрацьовуватимуть можливості запобігання міграції. 24 вересня відбудеться міжнародна панельна дискусія «Перспективи євродіалогу у міграційній сфері: участь Церкви».

У ній візьмуть участь українські та німецькі науковці, представники дипломатичних установ обох країн, державних структур та неурядових організацій, духовенство УГКЦ,  соціальні працівники.

«Панельна дискусія триватиме в рамках десятиденного візиту німецьких експертів з міграції, представників діоцезій, благодійних та дослідницьких центрів Німеччини. Вони приїхали до України з метою глибшого вивчення досвіду міграції і повернення в Україну її громадян. З цією метою 15 німецьких фахівців протягом чотирьох днів жили  у кількох родинах на Львівщині та Івано-Франківщині», - розповідає координатор проектів і програм Комісії УГКЦ у справах мігрантів Світлана Одинець.

Ініціатором програми є німецький Фонд «Реновабіс» спільно з Комісією УГКЦ у справах мігрантів, а також «Карітасом» Самбірсько-Дрогобицької та Івано-Франківської єпархій.

«Серед основних тематичних напрямів дискусії  - питання, чи є куди повертатися українським мігрантам, що ми втрачаємо, і що здобуваємо в перспективі глобальної міграції, якою є  її соціальна альтернатива, як розвиватимуться покоління дітей, залишених вдома батьками, і що повинні робити ті, хто  залишається в Україні. Чекаємо усіх небайдужих на нашому заході»,- наголошує Світлана Одинець.

Дискусія відбудеться з 11.00 до 13.00 24 вересня у Дзеркальній залі ЛНУ імені Івана Франка (вул. Університетська,1). 

 Львівська міська рада

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST