У Львові визначили наймобільніший транспорт Друк
Сьогодні, 21 вересня, рух «Велосипедисти за чистий Львів» провели акцію, яка показала, що найбільш нешвидкий транспорт у Львові – приватне авто. Наймобільніший – велосипед.

Про це 21 вересня на брифінгу повідомив представник руху "Велосипедисти за чистий Львів" Тарас Назарук.

За його словами, о 8.50 ранку із чотирьох точок – Сихів (Санта-Барбара), перехрестя Любінська-Виговського, перехрестя Мазепи-Замарстинівська, вул. Івана Франка (біля музею І.Франка) одночасно вирушили велосипедист, приватне авто та маршрутка (громадський транспорт). "Зі значним відривом першим до центру добирався велосипедист, у трьох випадках другими добирався громадський транспорт, а вже останніми (окрім випадку, коли приватне авто їхало із вул. І.Франка) – приватний. Таким чином ми також побачили, що є стереотипом те, що приватний транспорт швидший від громадського", - зазначив Тарас Назарук.

Ця акція відбувалася за участі представників Німецького товариство технічного співробітництва GTZ. "Ми їхали приватним транспортом із вул. Франка. За цей час довелося потрапляти і побачити дуже багато корків. Саме місто гарне. Але відразу видно, що болюче питання - транспортне", - зазначила представник GTZ, учасниця акції Аня Цахо. 

 Zaxid.net

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST