Зустріч Тезе у Львові Друк
Під час 3-го Екуменічного соціального тижня, 9 жовтня, відбудеться молитовна зустріч Тезе «День Довіри». Захід буде проведено спільно з Екуменічною християнською спільнотою Тезе у школі Святої Софії, що на вул. Вічева, 2.

Це надзвичайна нагода зустрітись, молитись та спілкуватись разом з братом Георгом та братом Бенау, що є із спільноти Тезе та з молодими людьми-представниками різних Церков, кажуть організатори.

Протягом дня заплановано різноманітні заходи: поділ на групи та робота в майстернях (Workshopах) під назвою «Господь кличе нас змінюватись не тільки з великим завзяттям, але й з  великим  смиренням», знайомство з діяльністю соціальних організацій та спільнот, а також біблійний вступ з братами з Тезе та обговоренням у малих групах. Учасники дня Тезе відвідають церкви різних конфесій та матимуть змогу побачити презентацію фільму про спільноту  Тезе.

«День Довіри» закінчиться вечірньою молитвою з піснями Тезе та свічками, що символізують пасхальне Таїнство. Після програми дня Тезе молодь запросять на  концерт християнської сучасної музики «Нас єднає любов».

Нагадаємо, з 4 по 10 жовтня у Львові пройде 3-ий Екуменічний соціальний тиждень. Тема Тижня – «Довіра. Відповідальність. Філантропія».
Організатори молитовної зустрічі Тезе просять зробити свій внесок  у «День Довіри», ставши волонтером. Всі охочі можуть  зголошуватись для реєстрації.

За детальнішою інформацією звертайтесь до Олени Карнаух, Центр Мирянського Лідерства УКУ, тел.: 8(032) 240-99-44 (#2050), моб. тел. +3 8067 49 98 936, ICQ 233 398 572.

 Львівська міська рада

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST