Міжнародна сесія Європейського молодіжного парламенту у м. Львів Друк
21-31 жовтня 2010р. у Львові проходитиме 65-та Міжнародна сесія Європейського молодіжного парламенту. Щороку ЄМП проводить сотні подій регіонального та місцевого характеру в різних куточках Європи.

Але найвпливовішими та найбільшими подіями організації є саме міжнародні сесії. Події такого масштабного характеру проводяться лише тричі на рік у європейських містах, які за результатами відбору проектів вибороли право приймати сесію. Для проведення 65-го міжнародного засідання у період з 21-31 жовтня 2010 року було обрано саме Україну. На цьому засіданні збереться 320 учасників з 33 країн Європи.

Протягом 10 днів у Львові міжнародні команди делегатів будуть дебатувати на тему «Відповідальна Європа – стабільне майбутнє», а також розробляти пропозиції та законопроекти для майбутньої Європи щодо питань, які стосуються соціальної відповідальності серед наднаціональних організацій та, зокрема, зобов’язання ЄС як соціально відповідального політичного органу. Беззаперечним фактом є те, що Європейський Союз був першочергово створений як економічне об'єднання, яке передусім мало на меті економічне співробітництво. Відповідно, питання соціальної відповідальності найчастіше є недостатньо акцентованими, в порівнянні з економічними інтересами.

Основні акценти:

• 320 учасників, 33 країни, 10 днів восени 2010 року;
• Парламентські слухання – дебати, захист резолюцій, обмін думками;
• Цікава та своєрідна методика побудови команд (Team-building);
• Унікальна костюмована ярмарка – Євро-свято (Euro-village);
• Професійні виступи молодих талантів – Євро-концерт (Euro-concert);
• Підтримка заходу українськими та європейськими діячами та організаціями.

Львів 2010 збере низку експертів і представників неурядових організацій з метою проведення дискусій, які будуть корисними для учасників у отриманні практичних навичок щодо підвищення уваги до питань соціальної відповідальності в Європі.

Контакти:

Оксана Корчак (0505579268), Марія Романенко (0504411889)
ММГО «Європейський молодіжний парламент – Україна»
а/с 409В, 01001, Київ, Україна
www.eyp-ua.org, e-Mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Більше інформації

Портал "Європейський простір"

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST