В Україні стартувала соціальна ініціатива "3D-Проект: Dумай! Dій! Dопомагай!" Друк
Проект спрямований на вирішення проблеми комп’ютеризації дитячих будинків, створення мережі волонтерів для неформальної освіти дітей-сиріт та формування культури благодійності загалом.

Як наголосив під час прес-конференції засновник Фонду Святослав Вакарчук: "Дуже хотів би, щоб у результаті вихованці дитбудинків отримали нові знання, а також доступ до нових технологій, яких їм часто так не вистачає. Вірю, що це допоможе їм у житті. Можливо, хтось із них з часом створить свій власний інтелектуальний, науковий або мистецький проект. Хочу побажати всім успіху та дякую партнерам, які допомагають нам і долучаються до такої непростої, але важливої справи".

Голова правління Фонду Юрій Герасименко додав: "3D-Проект уже не належить суто команді Фонду, адже до його появи спричинилися, без перебільшення, сотні людей – лише офіційних партнерів майже три десятки! А ще ж волонтери, кількість яких щодня збільшується і скоро сягне півтисячі – і це тільки початок. Для нас це велика втіха, і в той же час – велика відповідальність, тому ми прагнемо робити усе прозоро та якнайкраще. Проект цікавий зокрема тим, що кожен у ньому може знайти свою площину допомоги – хтось допомогти фінансово чи подарувати зайвий комп’ютер, а хтось вміє працювати з дітьми, інші – допомагати організаційно, ресурсно чи просто доброю порадою. Переконаний, що невеличка допомога кожного у сумі дасть надзвичайно потужний синерґійний ефект".

В межах прес-конференції також відбулася візуальна презентація спеціального web-інтерфейсу, який відображає динаміку надходження та використання коштів. За допомогою цієї системи кожен, хто надіслав кошти, практично в реальному часі, має можливість відстежити процес їх надходження, а згодом отримати звіт про їх цільове використання. У найближчій перспективі, функціональність web-інтерфейсу, планується розширити та запропонувати іншим громадським організаціям, зокрема створивши незалежну опікунську раду із авторитетних представників третього сектору. Це, на думку організаторів, значно полегшить процес прозорості фандрейзингу, а відтак допоможе організаціям легше акумулювувати кошти на свої благочинні ініціативи.
Контактний телефон (38 032) 240-99-44 -273

Щоб приєднатися до Команди 3D потрібно заповнивши анкету на сайті Фонду www.peopleofthefuture.org.ua. До Проекту можна долучитись також іншим способом: подарувати б/в техніку у дитбудинок, перерахувати кошти для закупівлі нових ПК тощо.

 

 Zaxid.net

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST