У Львові створили Консультаційний Центр для дітей з вадами розвитку Друк
Сьогодні, 2 вересня, у Львові презентують Консультаційний Центр для дітей з порушеннями розвитку, розташований на вул. Героїв УПА, 76.

Фахівці Центру надаватимуть консультації дітям із загальними вадами розвитку. Також значну увагу приділятимуть лекціям у форматі «Університету Третього Віку» та розвитку соціального волонтерського руху.

Ініціатором створення Центру є Львівське товариство «Родина Кольпінга» спільно із регіональною спілкою, що в місті Чернівці, за підтримки міжнародної спілки «Справа Кольпінга», штаб-квартира якої діє в Кьольні (Німеччина).

«Створення Консультаційного Центру для дітей з вадами розвитку є логічним продовженням чинного соціально-культурного проекту Львівської міської ради, в межах якого у Львові вже кілька місяців успішно функціонує Центр денного перебування для дітей з високим рівнем аутизму, який працює під «крилом» Благодійного Фонду «Відкрите серце». І приємно констатувати, що міжнародні партнери помітили результат нашої роботи і дали можливість генерувати ідею в новий проект», - повідомив начальник відділу соціальних програм управління соціального захисту Львівської міської ради Юрій Грищишин.

 Zaxid.net

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST