Громадське обговорення проекту Закону України “Про громадські організації” Друк
З метою удосконалення правових та організаційних основ реалізації права на свободу об'єднання, створення сприятливих умов для утворення і діяльності громадських організацій Мінюсту розроблено проект Закону України “Про громадські організації”

Враховуючи суспільну важливість зазначеного законопроекту, за дорученням Прем'єр-міністра України Миколи Азарова центральні і місцеві органи виконавчої влади протягом серпня цього року проведуть його громадське обговорення із залученням представників відповідних громадських рад та інститутів громадянського суспільства. Також у вересні заплановано проведення обговорення проекту Закону за участю керівництва Кабінету Міністрів України та представників громадських організацій.

 
З проектом Закону України "Про громадські організації" можна ознайомитися в додатку до цього повідомлення. 
 
Додаткову інформацію можна отримати в Департаменті інформації  
та масових комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України за телефонами 044-256-60-67 (Кагляк Ярослава Олексіївна) та 044-256-60-74 (Ільєнко Олександр Валерійович).
 
Контакти: Ільєнко Олександр Валерійович, Департаменті інформації та масових комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду тел.044-256-60-74
 

 

 РЦ "ГУРТ

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST